Telefon

+48 500 256 703

Telefon

+48 665 022 495

O Nas

Transport TS4 Logistics

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem na rynku transportowym. Tworzymy pełen zaangażowania zespół najlepszych specjalistów w branży transportowej. Nasi partnerzy cenią nas za elastyczność, terminowość i doświadczenie. Jesteśmy wyspecjalizowani w zakresie transportu i spedycji w przewozach krajowych i międzynarodowych. W zamian za powierzone nam zaufanie gwarantujemy kompleksowo, rzetelnie, terminowo i bezpiecznie zrealizować usługę w transporcie towaru do punktu docelowego.

Długoletnie doświadczenie
Nasze ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie transportu drogowego rzeczy pozwala nam na wybranie najkorzystniejszego i szybkiego rozwiązania dla przewożonego ładunku.

Elastyczne podejście do każdego klienta
Miarą naszego sukcesu jest rosnące grono zadowolonych z naszych usług Klientów. Każdy klient ma swoje potrzeby i do każdego klienta należy podejść indywidualnie.

Szybkość i dokładność działania
Nasza szybka reakcja na potrzeby klienta pozwala na oszczędność czasu i optymalizację kosztów.

Transport to nie tylko nasza flagowa działalność – stał się również naszą pasją. Dzięki temu Zespół TS4 Logistics skupia w sobie najwyższe standardy w obsłudze Klienta, doświadczenie i partnerskie relacje. Pozytywna atmosfera i chęć nieustannego rozwoju wśród naszych Pracowników, przekłada się na poszerzanie kręgu zadowolonych Kontrahentów, którzy bez wahania wracają do nas zainteresowani nowymi rozwiązaniami.
Bardzo ważna jest dla nas Państwa opinia – pomaga nam ona udoskonalać naszą wizję i wspomaga skuteczną realizację naszej misji. Liczy się dla nas zadowolenie każdego Klienta, na każdym etapie współpracy. Jako firma przywiązujemy ogromną wagę do poszanowania naszych Podwykonawców oraz Pracowników, w zamian za co są zawsze do Państwa dyspozycji z pełnym zaangażowaniem.

Stawiając na TS4 Logistics otrzymujecie Państwo nie tylko profesjonalnie wykonane usługi, ale także bezpieczeństwo, fachowe doradztwo i pomoc przy planowaniu kolejnych wysyłek czy odbiorów. Zapraszamy do nawiązania współpracy – zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i zostawić jak najlepsze wrażenie, które zaowocuje długotrwałą relacją z nieustannie wysokim poziomem obsługi.

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością opracujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Czas wybrać najlepszą drogę dla Twojego biznesu!